Drzwi Zewnętrzne

Nasze drzwi to gwarancja bezpieczeństwa

Nasza oferta

Dobre drzwi są wizytówką każdego domu, ale także dają mieszkańcom gwarancję bezpieczeństwa. FADREW oferuje drzwi zwenętrzne oraz wewnętrzne, wyróżniających się najwyższą jakością, za którą stoją zaawansowane technologicznie rozwiązania. Duży wybór gotowych modeli oraz bogate wzornictwo sprawiają, że nasi klienci mogą cieszyć się komfortem użytkowania, a także harmonią kształtów i kolorów.

RODZAJE DRZWI

Drzwi PCV

Nasze drzwi łączą w sobie wyjątkowe walory estetyczne z funkcjonalnością, znakomitymi właściwościami termoizolacyjnymi oraz dużą trwałością.

Drzwi wejściowe oferowane przez firmę Fadrew chętnie wybierane są przez najbardziej wymagających klientów, ceniących niepowtarzalny wygląd, komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo.

Rozwiązania, jakie proponujemy, idealnie sprawdzają się zarówno w przypadku budownictwa klasycznego, jak i budownictwa energooszczędnego.

  • klasa BRONZE: Drzwi PVC dedykowane osobom szukającym produktów w niskiej cenie z zachowaniem optymalnego standardu wyposażenia.
  • klasa SILVER: Modele drzwi do domu klasycznego, ale też do nowoczesnych budynków, dla klientów ceniących oszczędność energii połączoną z komfortem i spokojem na długie lata w przystępnej cenie.
  • klasa GOLD: Zaprojektowane i wykonane z tworzywa PVC oraz markowych komponentów, spełniające wymogi budownictwa niskoenergetycznego, pretendujące do rozwiązań w budynkach pasywnych.
  • klasa GOLD Plus: Drzwi przyszłości z ultranowoczesnego tworzywa nowej generacji RAU-FIPRO® (następca PVC), zapewniające najwyższą energooszczędność, trwałość i stabilność nieosiągalną w przypadku tradycyjnych drzwi PVC.

Profil

profilNiemiecki system marki Rehau lub Schüco, bogaty wybór 5 i 6-komorowych systemów o szerokości do 86 mm – zapewniające podwyższoną energooszczędność, komfort i spokój na długie lata, idealne dla klasycznego jak i energooszczędnego budownictwa jedno- i wielorodzinnego

Zamek

okucieNiemieckie okucie Roto NT z funkcyjnym standardem wyposażenia:
– mikrowentylacja lub stopniowany uchył – zapewniające  swobodę wietrzenia,
– blokada klamki – gwarantująca bezpieczeństwo użytkowania poprzez ochronę przed błędną zmianą położenia klamki.
– punkty antywyważeniowe – chroniące newralgiczne miejsca okna przed próbą włamania

Zawias

klamkaSpecjalnie zaprojektowane zawiasy wykonane z niemiecką precyzją o szczegóły – odznaczające się bardzo wysoką nośnością i dużą możliwością regulacji, zapewniając najwyższy komfort i łatwość obsługi. Nierdzewne, odporne na ścieranie bolce łożyskowe gwarantują prawidłowe funkcjonowanie drzwi na wiele lat.

Klamka, gałka, pochwyt

klamkaEleganckie zestawy idealnie dopasowanych klamek, gałek i pochwytów – zapewniające wygląd i sposób otwierania/zamykania drzwi dopasowanych do gustów i potrzeb każdego z użytkowników.

Próg

uszczelkaPróg aluminiowy (niski, wysoki) z przekładką termiczną – eliminujący zjawisko mostka termicznego, chroniący przed zbędną utratą ciepła i zapewniający łagodne przejście na zewnątrz (próg niski).

Wzornictwo i dowolny wymiar

szybaNiepowtarzany wygląd zapewniają wypełnienia drzwiowe i panele nakładkowe z kolekcji wypełnień Rofex/Rodenberg (bogaty wybór ponad 400 modeli) lub własnych kompozycji – zapewniających wysoką oszczędność energetyczną, bezpieczeństwo oraz prestiżowy wygląd.

Ramka

ramkaW pakietach szybowych stosowana jest opatentowana ramka ze specjalnego tworzywa polimerowego – zapewniająca o 15% więcej ciepła, do 2dB redukująca dodatkowo hałas, do 70% zmniejszająca kondensację wilgoci, do 20 lat podwyższająca żywotność szyby.

Kolorystyka

kolorystykaStandard: biały. Kilkanaście wersji kolorystycznych: okleinowane jednostronnie i obustronnie wg palety kolorów.

Parametry

parametryDoskonały parametr Ud nawet poniżej 0,8 W/m2K w zależności od zastosowanej klasy profili jak i wypełnień lub pakietów szybowych.

Unikalne właściwości

  • NOWOŚĆ:  Drzwi z panelami produkcji własnej (w wersji tradycyjnej i nakładkowej) – wysoka jakość, markowy design, atrakcyjna cena (!)
  • drzwi również z włókna szklanego na bazie tworzywa RAU-FIPRO®: posiadają estetykę drewna, zalety użytkowe i odporność tworzywa oraz wytrzymałość stali;
  • wzmocnienia stalowe o zwiększonych gabarytach i bardzo dobrych właściwościach statycznych oraz zgrzewalne łączniki naroży – gwarantujące wysoką stabilność i trwałość całej konstrukcji;
  • dowolna stylistyka kształtu, wymiarów i koloru – produkcja drzwi na każdy wymiar (jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, z naświetlami górnymi, bocznymi), kolorystyka zgodna z kolorami okien dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta

Gwarancja

Drzwi białe i kolorowe: 3 lata. Drzwi w panelami produkcji własnej  3 + 2 lata (!). Dla wypełnień drzwiowych Rodenberg do 10 lat gwarancji.

DODATKOWE INFORMACJE

Drzwi ANTYWŁAMANIOWE

Drzwi antywłamaniowe to najwyższy poziom bezpieczeństwa dla Twojego domu i mieszkania. Dodatkowo charakteryzują się podwyższoną izolacją akustyczną oraz termiczną.

Decydując się na drzwi antywłamaniowe oferowane przez FADREW wybierają bezpieczeństwo oraz spokój związany z ochroną domu i mieszkania. Wzmocniona konstrukcja drzwi chroni je przed wyważeniem a zaawansowane systemy zamykania sprawiają, że włamywacze nie są w stanie pokonać zabezpieczeń.

Drzwi DREWNIANE

Drzwi drewniane przeznaczone są dla osób, które cenią sobie wyjątkową estetykę oraz naturalny wygląd. Drewno jest naturalnym i odnawialnym surowcem dlatego oferowane przez nas drzwi, są w pełni przyjazna dla środowiska.

Drzwi drewniane zapewnią najwyższy komfort oraz elegancję dla każdego domu i mieszkania. Oferujemy okna sosnowe, bukowe i dębowe z drewna litego oraz w okleinach naturalnych. Przyjmiemy i wykonamy każde nietypowe zamówienie.