Pomiary, transport i montaż

Posiadamy własny transport, dokonujemy pomiarów i montażu

Nasza oferta

Uzupełnieniem dla naszych produktów, są profesjonalne usługi, jakie świadczmy. Przed złożeniem zamówienia dokonujemy dokładnych pomiarów, tak, aby zamówione produkty były idealnie dopasowane. Posiadamy własny transport, którym przewozimy produkty z Polski do Włoch a następnie do klientów. Zapewniamy również bardzo dokładny montaż oraz wykończenie po montażu.

RODZAJE MOSKITIER

POMIARY

Pomiary dokonywane przez naszą firmę, to gwarancja najwyższej dokładności.

Dzięki temu, że dokonujemy własnych pomiarów, możemy przedstawić dokładną wycenę, jeszcze przed złożeniem zamówienia. Możemy również zapewnić, że gotowy produkt będzie wykonany z najwyższą dokładnością i idealnie będzie pasował podczas montażu.

TRANSPORT

Wszystkie produkty przewozimy własnym transportem.

Pozwala to na znaczą redukcję kosztów, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu jeszcze niższe ceny. Sprawia to również, że zawsze jesteśmy na czas i dotrzymujemy wcześniej ustalonych terminów.

MONTAŻ

Oferujemy montaż wszystkich zakupionych u nas produktów.

Wszelkie prace przeprowadzane są przez wyspecjalizowanych pracowników, którzy dbają o bardzo dokładne osadzenie elementów oraz sprawdzają, poprawność działania po zakończeniu montażu. Dodatkowo zajmujemy się wykończeniem, tak aby nie pozostawić śladu po wymianie lub montażu naszych produktów.