Roletki materiałowe

Stylowa ochrona przed słońcem

Nasza oferta

Dostępne w FADREW roletki materiałowe to stylowe rozwiązanie, które dopasuje się do każdego wnętrza. W wygodny sposób, bez zbędnego zaciemniania pomieszczenia możesz uchronić się od nadmiernego nasłonecznienia. Duży wybór tkanin oraz systemów zwijania sprawia, że każdy znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie.

RODZAJE ROLETEK

Roletki WOLNOWISZĄCE

Roletki wolnowiszące mogą być stosowane bezpośrednio na oknie, lub na ścianie. Jest to najprostsze a zarazem najtańsze rozwiązanie dostępne w naszej ofercie.

Ten rodzaj rolet nie posiada własnej kasety. Napędzany jest łańcuszkiem kulkowym. W dolnej części obciążony jest listwą, co ułatwia rozwijanie oraz równomierne zwijanie materiału.

Roletki w KASECIE

Roletki materiałowe w zabudowanej kasecie w raz z prowadnicami stanową to najwyższa dostępna jakość. Solidny mechanizm oraz precyzyjne wykonanie na wymiar gwarantują lata bezproblemowego użytkowania.

Dostępne są 2 rodzaje kaset oraz szeroka gama tkanin. Rolety montowane są bezpośrednio do okna nie powodując jego uszkodzeń.

Żaluzje PIONOWE

Żaluzje pionowe są uniwersalnym rozwiązaniem dzięki czemu mają zastosowanie nie tylko w pomieszczeniach biurowych ale także w zaciszu naszych domów. System cechuje możliwość regulacji przenikania światła, stanowi ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem z jednoczesną funkcją dekoracyjną.

Ponadto zaletą produktu jest to, że pozwala nam na wykonanie dużych gabarytów. Dzięki ciekawym wzorom oraz kolorystyce tkanin daje warunki do przyjemnej pracy oraz wypoczynku.

Dostępne kolory i wzory

Tkaniny

"Dzień i Noc"

KARO

Gładkie z grupy E

Żakardowe z grupy A

Żakard podgumowany z grupy EXCLUSIVE

Podgumowane z grupy DIM OUT

Żakardowe z grupy TRIAS

Żakardowe z grupy CLOVER

Żakardowe z grupy BAMBUS

Żakardowe z grupy HARMONY

Żakardowe z grupy MYSTERY

Żakardowe z grupy FROST

Drukowane z grupy ABSTRACT

Drukowane z grupy LANCIANO

Drukowane z grupy MALMO