Okiennice

Wyjątkowy styl dla Twojego domu

Nasza oferta

Zastosowanie okiennic nadaje elewacji wyjątkowego stylu, charakterystycznego dla budownictwa śródziemnomorskiego.  Dodatkowo zapewniają ochronę przed zbyt intensywnym nasłonecznianiem pomieszczeń. Dzięki specyficznej konstrukcji, okiennice pozwalają na zachowanie cyrkulacji powietrza przy jednoczesnej ochronie przed słońcem.

RODZAJE OKIENNIC

Okiennice ALUMINIOWE

Okiennice Aluminiowe charakteryzują się najwyższą jakością oraz trwałością w stosunku do okiennic wykonanych z PCV lub drewna.

Linia „A” odzwierciedla w pełni włoskie okiennice, w jakie wyposażone są włoskie domy, wille i rezydencje. Zapewniają one bezawaryjne funkcjonowanie przez długie lata, przy jednoczesnym braku konieczności corocznej konserwacji. Linia „A” jak i pozostałe okiennice naszej produkcji, wykonana jest w całości z wysokogatunkowego aluminium. Dzięki temu okiennice te posiadają niezwykłą trwałość i odporność na warunki atmosferyczne liczoną w dziesięcioleciach.

DODATKOWE INFORMACJE

Dostępne kolory

„Dodatkowo oferujemy malowanie proszkowe okiennic aluminiowych. Dostępna jest pełna paleta kolorów RAL.

Okiennice ANTYWŁAMANIOWE

Okiennice antywłamaniowe dzięki wzmocnionej konstrukcji oraz zastosowaniu dodatkowych zabezpieczeń zapewniają większą ochronę domu i mieszkania.

Okiennice antywłamaniowe wykonane są ze stali, wyposażone w wysoko wytrzymałe rygle oraz zamki odpornie na przewiercenie. Montując okiennice antywłamaniowe zapewniasz sobie i swojej rodzinie dodatkowy spokój związany z wizytą nieproszonych gości.

DODATKOWE INFORMACJE

Okiennice DREWNIANE

Podobnie jak w przypadku innych wyrobów drewnianych, okiennice oferowane przez FADREW zapewniają najwyższą jakość oraz wyjątkowych styl związany z stosowaniem naturalnych surowców.

Drewniane okiennice doskonale uzupełniają ofertę drewnianych drzwi oraz okien i z pewnością będą stanowiły wyjątkowa ozdobę każdej elewacji. Dzięki nowoczesnym metodom impregnacji drewna, okiennice na wiele lat zachowują swoje właściwości i nie wymagają konserwacji. Dostępne jest wiele kolorów impregnacji i malowania okiennic drewnianych.