Okna

Najwyższej jakości okna PCV, drewniane oraz drewnianio-aluminiowe

obrazek

NASZA OFERTA

Zakup okien, to poważna inwestycja, od której w dużym stopniu zależy jakość życia. Nasze wyroby łączą w sobie wysokie walory estetyczne z cechami, które czynią z nich produkty bardzo funkcjonalne oraz trwałe. Klienci decydujący się na okna oferowane przez naszą firmę, wybierają markę z tradycjami, która gwarantuje spore oszczędności oraz pozwala spojrzeć na świat z lepszej perspektywy.

Okna PCV

Okna Drewniane

Okna Drewniano-Aluminiowe

Dlaczego warto wybrać nasze okna?

Powodów, dla których warto zdecydować się na oferowane przez nas produkty jest wiele. Najważniejsze z nich to:

Firma FADREW dostarcza sprawdzone okna od producentów obecnych na rynku od 1996r. Od tego momentu markowe profile z naszej firmy zdążyły się już sprawdzić w setkach domów. Najwyższa jakość, to u nas tradycja!

GwarancjaEuropejski standard naszych wyrobów potwierdzają uzyskane certyfikaty, oraz opinie użytkowników. Ich funkcjonalność oraz komfort, jaki zapewniają, doceniane są przez klientów z różnych krajów.

ramkaZa sprawą innowacyjnych szyb z ramką  , którą oferujemy w standardzie, nasze okna wyróżniają się wysoką szczelnością oraz trwałością. Zaawansowana technologia skutecznie chroni przed zimnem, hałasem oraz ogranicza zjawisko kondensacji pary wodnej.

unikalne_1Zadbaliśmy o to, aby praktyczne rozwiązania szły w parze z bogatym wzornictwem, dostosowanym do różnych gustów. W naszej ofercie znaleźć można okna w 3 różnych kształtach (Sx: klasyczne o kształcie prostym, Rx: oryginalne o kształcie okrągłym, Cx: nietuzinkowe o kształcie wklęsłym) oraz w ponad 20 wersjach kolorystycznych.

GwarancjaOkna to inwestycja na lata. Jesteśmy pewni wysokiej jakości oraz trwałości naszych produktów. Dajemy Ci na nie najdłuższą na rynku, nawet 15-letnią gwarancję.

profilPotrzeby oraz możliwości finansowe klientów są różne. Doskonale to rozumiemy! W naszej ofercie znalazły się modele na każdą kieszeń.