Okna Drewniane

Okna w zgodzie z naturą

Nasza oferta

Zakup okien, to poważna inwestycja, od której w dużym stopniu zależy jakość życia. Nasze wyroby łączą w sobie wysokie walory estetyczne z cechami, które czynią z nich produkty bardzo funkcjonalne oraz trwałe. Klienci decydujący się na okna oferowane przez naszą firmę, wybierają markę z tradycjami, która gwarantuje spore oszczędności oraz pozwala spojrzeć na świat z lepszej perspektywy.

DOSTĘPNE PROFILE

Okno MINI SOFT LINE

Okna drewniane wykonane z profilu o grubości 68 mm z posiadające lekko zaokrąglone rogi stanowią najczęstszy wybór z naszej oferty okien drewnianych. Kierowane są do klientów ceniących połączenie wysokiego stylu oraz najwyższej trwałości.

Okna, do produkcji których użyto kantówki klejonej trójwarstwowej z wierzchnimi warstwami łączonymi na mikrowczepy lub klejonki o powierzchniach litych z drewna sosnowego, meranti bądź dębu. Charakteryzują się klasyczną formą oraz bogatym wyposażeniem. W standardzie oferujemy 2 uszczelki firmy Schlegel oraz ciepła ramkę miedzyszybową.

Okno EKOPASYWNE

Okna drewniane EkoPasywne są najlepszym produktem dla budownictwa energooszczędnego. Posiadają grubsze profile co pozwala na zastosowanie”cieplejszych”  pakietów szybowych i tym samym uzyskanie lepszych parametrów dla całego okna.

Okna, do produkcji których użyto kantówki klejonej czterowarstwowej z wierzchnimi warstwami łączonymi na mikrowczepy lub klejonki o powierzchniach litych z drewna sosnowego, meranti bądź dębu. Charakteryzują się klasyczną formą oraz bogatym wyposażeniem.

DODATKOWE INFORMACJE

Dostępne kolory

SOSNA

DĄB

KOLORY KRYJĄCE

Pakiety Szybowe

W naszych oknach umieszczamy pakiety szybowe GLASSOLUTIONS Saint-Gobain – światowego lidera w produkcji systemów szklanych. Stosujemy pakiety jedno- oraz dwukomorowe. Dzięki temu możemy dopasować odpowiedni rodzaj szklenia w zależności od oczekiwań klienta – o podwyższonej izolacyjności akustycznej, szyby bezpieczne, czy też energooszczędne. Współpraca z GLASSOLUTIONS oraz pozostawanie na bieżąco z nowinkami technicznymi dotyczącymi pakietów szybowych pozwala nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Okucia

Standardowo, nasze okna wyposażone są w okucia NT firmy Roto. Umożliwiają one komfortową obsługę produktu zapewniając przy tym wygodę użytkowania. Dodatkowo istnieje możliwość zwiększenia zabezpieczenia poprzez użycie specjalnych rolek ryglujących oraz zaczepów antywyważeniowych.

Dostępne są następujące warianty rolek ryglujących.

  • rolki ryglujące E
  • rolki ryglujące P: antywyważeniowe rolki grzybkowe
  • rolki ryglujące V: antywyważeniowe rolki grzybkowe z regulacją w pionie +/- 0,8

Dla rozwiązań, w których priorytetem jest design proponujemy okucia Roto NT Designo, których strona zawiasowa jest ukryta i nic nie zakłóca odbioru okna.

Klamki

Nasze okna wyposażamy w klamki renomowanej firmy Roto. W trosce o bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania spośród bogatej oferty wybraliśmy jako standard do naszych okien klamki Roto Line Secustik. Posiadają one ukryte zabezpieczenie przed próbą sforsowania od zewnątrz przez przesunięcie obwodu okucia. Ponadto wyposażone są w mechanizm samoblokujący oraz bolec zabezpieczający.
Istnieje możliwość wybrania również opcji z dodatkowym zabezpieczeniem – z kluczykiem bądź z przyciskiem.

KOLORY KLAMEK

RODZAJE KLAMEK

Okapniki

Wychodząc naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom klientów umożliwiliśmy wybór okapników, które mogą być zastosowane w naszych oknach: aluminiowe, ryflowane z maskownicą drewnianą oraz okapniki drewniane, czyli tzw. „próg belgijski”.

KOLORY OKAPNIKÓW

RODZAJE OKAPNIKÓW

Szprosy

RODZAJE SZPROSÓW