Okna Drewniano-Aluminiowe

Okna w zgodzie z naturą

Nasza oferta

Zakup okien, to poważna inwestycja, od której w dużym stopniu zależy jakość życia. Nasze wyroby łączą w sobie wysokie walory estetyczne z cechami, które czynią z nich produkty bardzo funkcjonalne oraz trwałe. Klienci decydujący się na okna oferowane przez naszą firmę, wybierają markę z tradycjami, która gwarantuje spore oszczędności oraz pozwala spojrzeć na świat z lepszej perspektywy.

Okno ALUMINIUM NA PROFILU 68

Okna drewniano-aluminiowe to idealne rozwiązanie do nowoczesnej architektury. Polecamy je tym, którzy chcą pogodzić klasyczne piękno drewna z nowoczesnością. Połączenie w konstrukcji aluminium oraz klejonego drewna tworzy produkt o wybitnej trwałości i estetyce.

Okna wykonane z klejonki trójwarstwowej z drewna sosnowego, meranti bądź dębu i wyposażone po zewnętrznej stronie w okładzinę aluminiową. Okna te są produkowane na standardowym profilu o grubości 68 mm. Okładzina aluminiowa zastosowana po zewnętrznej stronie okna sprawia, że ten popularny produkt nabiera znakomitych cech odporności na działanie czynników atmosferycznych jednocześnie zachowując swój naturalny charakter wewnątrz pomieszczeń.

DOSTĘPNE RODZAJE OKŁADZIN ALUMINIOWYCH

Clasic

Integral

Linear

Quadrat

Quadtrat FB

Softline

DODATKOWE INFORMACJE

Dostępne kolory

OKŁADZINY ALUMINIOWE

SOSNA

DĄB

KOLORY KRYJĄCE

Pakiety Szybowe

W naszych oknach umieszczamy pakiety szybowe GLASSOLUTIONS Saint-Gobain – światowego lidera w produkcji systemów szklanych. Stosujemy pakiety jedno- oraz dwukomorowe. Dzięki temu możemy dopasować odpowiedni rodzaj szklenia w zależności od oczekiwań klienta – o podwyższonej izolacyjności akustycznej, szyby bezpieczne, czy też energooszczędne. Współpraca z GLASSOLUTIONS oraz pozostawanie na bieżąco z nowinkami technicznymi dotyczącymi pakietów szybowych pozwala nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Okucia

Standardowo, nasze okna wyposażone są w okucia NT firmy Roto. Umożliwiają one komfortową obsługę produktu zapewniając przy tym wygodę użytkowania. Dodatkowo istnieje możliwość zwiększenia zabezpieczenia poprzez użycie specjalnych rolek ryglujących oraz zaczepów antywyważeniowych.

Dostępne są następujące warianty rolek ryglujących.

  • rolki ryglujące E
  • rolki ryglujące P: antywyważeniowe rolki grzybkowe
  • rolki ryglujące V: antywyważeniowe rolki grzybkowe z regulacją w pionie +/- 0,8

Dla rozwiązań, w których priorytetem jest design proponujemy okucia Roto NT Designo, których strona zawiasowa jest ukryta i nic nie zakłóca odbioru okna.

Klamki

Nasze okna wyposażamy w klamki renomowanej firmy Roto. W trosce o bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania spośród bogatej oferty wybraliśmy jako standard do naszych okien klamki Roto Line Secustik. Posiadają one ukryte zabezpieczenie przed próbą sforsowania od zewnątrz przez przesunięcie obwodu okucia. Ponadto wyposażone są w mechanizm samoblokujący oraz bolec zabezpieczający.
Istnieje możliwość wybrania również opcji z dodatkowym zabezpieczeniem – z kluczykiem bądź z przyciskiem.

KOLORY KLAMEK

RODZAJE KLAMEK

Szprosy

RODZAJE SZPROSÓW