Rolety Zewnętrzne

Dodatkowa ochrona Twojego domu

Nasza oferta

Zastosowanie rolet zewnętrznych zapewnia dodatkową ochronę domu przed włamywaczami i nadmiernym nasłonecznieniem.. Gwarantują również lepszą izolację akustyczną oraz termiczną, co pozwala zwiększyć oszczędności związane z wydatkami na ogrzewanie budynku. W naszej ofercie znajdują się rolety nadstawne (ukryte pod elewacją budynku) oraz rolety zewnętrzne (montowane bezpośrednio na oknach).  Szeroki wybór oklein sprawa, że każdy dopasuje kolor idealny do koloru okien lub elewacji.

RODZAJE ROLET

Rolety NADSTAWNE

Rolety nadstawne montowane są na etapie budowy obiektu, lub podczas wymiany okien lub drzwi. Skrzynka rolety jest umieszczana nad ramą okienną i w późniejszym etapie ukryta jest pod elewacją budynku.

Stosowanie rolet nadstawnych sprawia, że roleta wydaje się być częścią okna. Jest to rozwiązanie gwarantujące najwyższą estetykę budownictwa oraz lepsze właściwości izolacyjne. Rolety dostępne są z moskitierami.

DODATKOWE INFORMACJE

Rolety ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne mogą być montowane na każdym etapie budownictwa. Skrzynka rolety zamontowana jest na elewacji budynku.

Duży wybór rodzajów skrzynek oraz oklein sprawi, że rolety spełnią nawet najwyższe wymagania estetyczne. Rolety dostępne są z moskitierami.

DODATKOWE INFORMACJE